СПОДЕЛИ, молим те!

Хората имат много и разнородни проблеми, а някои имат само един - да се преборят с болестите си! Тук е мястото да споделите кауза или реални кампании за подпомагане на хората, наистина нуждаещи се от вашето сърце а и благотворителност!
благотворително

СПОДЕЛИ, молим те!

Мнение от благотворително »

Търсим още бели лястовички, за да помогнем на нашите малки-големи герои в борбата им за живот!
Наричаме ги ГЕРОИ-такива са! В техните очи, в техните изкривени от болка усмивчици се крие силата на онези родители имали лошия късмет да чуят думите '' Детето Ви е болно от рак''
Лично аз не мога дори за миг да се поставя на тяхно място, а и не бих желала да има човек, който да преживее този шок, този ужас!
Децата са светлина, радост, надежди.... Но за съжаление кошмара може да настъпи за миг. Застраховка ''Здраве'' няма за съжаление.
До вчера тичали по детските площадки, а днес ...Днес се борят за всяка глътка въздух. Неприятно е да четеш, знам! Съзнавам го, но повярвайте, болестта не пита. Тя идва в дома ни неканена и ни поставя на колене. Разбива мечтите ни, ограбва детския смях, който до вчера е огласял дома ни. Болката- тя става наш спътник. Сън? Не- не спят майките, бдят надвесени над болничните легла, молещи Бог за помощ. За тези деца, за техните майки Ви молим днес, помогнете.
Няма голямо и малко дарение, има само приятелска ръка подадена в труден момент!
Зов за помощ към всички наши фирми, които днес могат да дарят надежда! Към всеки ЧОВЕК, който днес ще прочете тези редове. Надежда за здраве на малките герои! Надежда, че и ние в малка България можем да достигнем нивото на европейските клиники.
Не сме мечтатели, реалисти сме! Вярваме в чудеса, но в чудесата сътворени от добрината на хората.

Молим Ви, помагайте. В името на детски живот нека се обединим! Няма голямо и малко дарение.
Всеки лев е силна подкрепа!
Необходима сума 53 376 лева за ремонт на Детска онкохематология в Пловдив
До момента в дарителска сметка са събрани :
20 976.54 лв PayPal :1 334,85 EUR
Как можем да помогнем:
За целта има дарителска сметка:
IBAN BG31UNCR70001522629464
BIC UNCRBGSF
Титуляр: Варта Минас Шербечян
Pay Pal : [email protected]
Превод може да се направи през всеки клон на Easypay, като се посочи дарителската сметка.
Също така и през всеки офис на ЕКОНТ, като пак се посочи дарителска сметка.
В групата на бебе Дилян тече благотворителен базар в подкрепа на малките герои : https://www.facebook.com/groups/1687289 ... 0/?fref=ts
Информация се поставя редовно за кампанията, както там, така и в групата : https://www.facebook.com/groups/1918717 ... 1/?fref=ts
А в този пост може да видите състоянието на помещението за което тече кампания: https://www.facebook.com/groups/1687289 ... nref=story

Цена: по договаряне
Прикачени файлове
13438880_10209858776124231_1305751716211326934_n[1].jpg
Гост

СПОДЕЛИ, молим те!

Мнение от Гост »

споделяйте, да стигне до повече човеци!

Цена: по договаряне
Гост

СПОДЕЛИ, молим те!

Мнение от Гост »

аз споделих, а ти?

Цена: по договаряне
Гост

СПОДЕЛИ, молим те!

Мнение от Гост »

и аз споделих

Цена: по договаряне
Гост.

СПОДЕЛИ, молим те!

Мнение от Гост. »

и аз споделих

Цена: по договаряне
благотворително

СПОДЕЛИ, молим те!

Мнение от благотворително »

Набрани суми към момента в дарителската сметка.
13615087_10210043905552351_5295877913522593162_n[1].jpg
Благодарим Ви, приятели!
Вие сте тези, които правите това възможно!
Хубава нова седмица! И нека доброто продължи.

Цена: по договаряне
Публикувай отговор

Обратно към “... от сърце”